070 246 100 (€0,16 p/m)
Info & Reserveringen
Voor vragen of voor het maken van een boeking, kunt u contact opnemen met onze adviseurs in het call center via:
070 246 100 (€0,16/min)
maandag t/m vrijdag van 9:00u - 19:00u
zaterdag van 09:00u - 17:00u
Veelgestelde vragen (FAQ)
Wat is het toch heerlijk om in Andalusië te zijn! Laat alle stress van u afglijden met het zachte klimaat van Andalusië waar de zon u weer nieuwe energie geeft.
U zult het vakantiepark Terrazas Costa del Sol met een schitterend uitzicht op de straat van Gibraltar zeker prachtig vinden. Het ligt op 50 km afstand van Marbella aan de Costa del Sol. U verblijft in appartementen met airconditioning gebouwd in terrasvorm. Uw volledig ingerichte, ruime en knusse appartement heeft een terras met uitzicht op zee, de tuinen of de zwembaden. De lichte kleuren en de inrichting in
...Andalusische stijl zorgen voor sereniteit.
U kunt heerlijk zonnebaden bij een van onze 2 zwembaden. Het grootste zwembad van 420 m² beschikt over een kikkerbad en massagestralen. Heerlijk genieten! Houdt u eerder van het strand? Onze gratis pendelbus brengt u in 5 minuten naar het strand van Chullera in juli en augustus.
Het is onmogelijk om u hier te vervelen! Liefhebbers van ...
watersportactiviteiten, golf of fitness: wij bieden eindeloos veel activiteiten. Droomt u ervan om eens Andalusië, Sevilla en Granada te ontdekken? Het is handig om een auto te huren.
We vermaken uw kinderen in onze Kidsclubs voor kinderen van 4 tot 17 jaar.
Hebt u trek? Volg de Andalusische geuren die u zullen leiden naar een van onze restaurants.
1 slaapkamer
4 deelnemer
vanaf € 413
2 slaapkamers
6 deelnemer
vanaf € 483
3 slaapkamers
8 deelnemer
vanaf € 560
Wellness- en zwemfaciliteiten in het vakantiepark, heel het seizoen geopend:
- 1 buitenzwembad van 420 m² (0,40 tot 1,75 m diep) met afgeronde vormen, met 9 massagejets, een kikkerbad en een aangelegd strand van 1.000 m²
- 1 buitenzwembad van 140 m² (1,25 tot 1,60 m diep) met een aangelegd strand van 280 m² en groene zones van 400 m²
Opmerking: ligstoelen ter beschikking, op basis van beschikbaarheid.
HET TREINSTATION VAN MÁLAGA (100 km)
DE LUCHTHAVEN VAN GIBRALTAR (25 km)
DE LUCHTHAVEN VAN MÁLAGA (100 km)
DE LUCHTHAVEN VAN JEREZ DE LA FRONTERA (120 km)
Aankomst | Vertrek | |
---|---|---|
Kort verblijf (1 tot 6 nachten) | 16h00 | 12h00 |
Weekverblijf (7 nachten of langer) | 17h00 | 10h00 |
Prijzen zijn inclusief alle kosten en belastingen
€ 200 per appartement, te betalen bij uw aankomst. Dit bedrag wordt op de dag van vertrek terugbetaald na het opmaken van de inventaris.
angelique strijland
il y a 4 maanden sur
Google