Huisdieren toegestaan
Wij verwelkomen ook uw huisdieren op vertoon van een huisdierenpaspoort. Beperkt tot 1 huisdier per accommodatie, huisdieren zijn niet toegestaan in de gemeenschappelijke ruimtes. Inlichtingen bij de accommodatie, ter plaatse te betalen toeslag.
Sauna en Bubbelbad
Trakteer uzelf op een wellnessmoment in het wellnesscentrum van het vakantiepark. Gekwalificeerde professionals leggen u in de watten!
Sauna
Trakteer uzelf op een moment van totale ontspanning in het hotel met een sessie in de sauna of bubbelbaden (met toeslag).
Kidsclubs
Als ze dat willen, kunnen uw kinderen (van 4 tot 17 jaar) zich vermaken in de Kidsclub van het vakantiepark Le Rouret en gezellige momenten doorbrengen met hun vakantievriendjes.Alleen beschikbaar in juli en augustus.(Inschrijven verplicht bij de receptie)
Bar
Geniet van een drankje in de bar van het hotel.
Minigolf
Onze leuke, vrolijke minigolfbanen zijn geschikt voor het hele gezin. In tegenstelling tot golf hoeft u de bal niet ver weg te slaan, maar draait het er vooral om alle hindernissen te omzeilen. Het spel is eenvoudig: - De banen variëren tussen 9 en 18 banen - Het doel van het spel is om de bal binnen te laten met een minimum aan slagen - Je krijgt maximaal 7 slagen per baan
Bowling
10 banen, gelegen in het kasteel in de residentie (geopend op bepaalde dagen)
Volpension
- Brunch tot 13.00 uur met mogelijkheid een maaltijdpakket klaar te maken. - Tussendoortje - Diner in buffetvorm, ongelimiteerd, wijn inbegrepen - dranken: van 10.00 tot 22.00 uur frisdrank, siroop, vruchtensap, bier, wijn en warme dranken en van 12.00 tot 13.30 uur en van 18.30 tot 22.00 uur een selectie aan alcoholische dranken.
Restaurant
Een restaurant in het hotel