
Droomt u ervan de winter door te brengen in een knus stulpje in een sportief resort waar u zich weer helemaal kunt opladen? En waarom zou u dan niet kiezen voor een vakantie in Val-d'Isère?
U bent van harte welkom in onze residentie Les Balcons de Bellevarde in de wijk la Daille aan de ingang van dit resort met het Famille Plus Label. U kunt ...talloze glijsporten beoefenen en deelnemen aan de activiteiten in Val-d'Isère/Tignes.
U verblijft in een appartement met veel houtaccenten en warme kleuren voor een gezellige bergsfeer. Dankzij het balkon en de grote ramen kunt u volop genieten van de zon.
Kers op de taart: de residentie beschikt over een bevoorrechte ligging aan de voet van de skipistes en vlak bij de skiliften. Geniet optimaal van de 300 km aan skipistes in dit skigebied! U kunt hier niet alleen skiën, maar ook een rit op een sneeuwscooter maken of een bevroren waterval beklimmen.
Zoekt u een activiteit voor uw kleine kindjes of wilt u iets met het hele gezin doen? Het Children's Village ligt op slechts 2 km van de residentie en het watersportcentrum op maar enkele stappen.
En als u iets nodig heeft: de winkels bevinden zich op slechts 100 m afstand.
Ondergrondse parkeergarage bij de residentie Les Balcons de Bellevarde.Opmerking: op basis van beschikbaarheid, onafhankelijk van Pierre & Vacances.Niet toegankelijk per lift vanuit de residentie
Het treinstation van BOURG SAINT-MAURICE (31 km)
DE LUCHTHAVEN VAN GENÈVE-COINTRIN (180 km)
DE LUCHTHAVEN VAN CHAMBÉRY (140 km)
DE LUCHTHAVEN VAN LYON-SAINT EXUPERY (217 km)
Totaal skipistes70/78
Groene pistes12/12
Blauwe pistes30/31
Rode pistes20/24
Zwarte pistes8/11
Laatste update op 18/03/2026 tot 04:21
Zeer goed
109 beoordelingen
Willy Boeckx
Er is 11 maanden op Google
Reeds 10 maal in deze residentie verbleven. Steeds met volledige tevredenheid.
Cécile BELGUEIL
Er is 3 weken op Google





