
La Merceria ligt naast het dorp El Tarter en biedt gastvrije en comfortabele appartementen voor maximaal 6 personen. Ze tellen mee met alle benodigde faciliteiten omdat de appartementen zijn geklimatiseerd en goed uitgerust voor een aangenaam verblijf.
In de omgeving vindt u ook alle nodige winkels en diensten: restaurants, bars, tankstation en ...supermarkten.
Voor sneeuwliefhebbers ligt Grandvalira, het grootste skigebied in de Pyreneeën, naast de residentie!
De hoofdingang ligt op slechts 850 meter van de residentie. U vindt er een grote parkeerplaats, de hoofdkantoren, skiwinkels om skimateriaal te huren en te kopen, evenals restaurants, cafés en een medisch centrum.
U kunt kiezen uit verschillende skiliften om te beginnen met het verkennen van hun 210 km skiën, 138 pistes en 3 snowparks. Veel plezier en leer in het grootste skidomein van de Pyreneeën terwijl u de 7 skigebieden ontdekt zonder uw ski's uit te doen.
Bovendien bevindt de beroemdste après-ski van Grandvalira zich in de sector van El Tarter.
Niet genoeg? Veel winteractiviteiten wachten op u: alpineskiën, langlaufen, excursies in sneeuwschoenen of sledehonden, of excursies op de fiets en golf in de hoogten. Hier is adrenaline gegarandeerd!
Maar je kunt ook een moment voor jezelf hebben, een moment van ontspanning in de beroemde Caldea Spa in Escaldes en Andorra la Vella bezoeken om te winkelen en rond de rivier de Valira te lopen.
Bij het complex kunt u overdekt parkeren voor € 15 per dag.Op basis van beschikbaarheid bij aankomst
13 beoordelingen
Ander Alburquerque Aragón
Er is 1 maand op Google
Excellent location. Functional apartments, perfectly adequate for a few days.
Miside Kalia diallo
Er is 7 maanden op Google
Everything was great.




